Başdaş Market Açılış Saati, Başdaş Market Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Başdaş Market saat kaçta açılıyor? Başdaş Market çalışma saatleri nedir? İşte Başdaş Market açılış saati ve kapanış saati.

Başdaş Market Açılış Saati 2020

Başdaş Market her gün saat 08:00’da açılmakta.

Başdaş Market Kapanış Saati 2020

Başdaş Market her gün saat 22:00’da kapanmakta.

İçişleri Bakanlığı yaptığı açıklamada “İl/ilçelerde tüm marketler 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet verecek. Market içindeki en fazla müşteri sayısı müşteriye doğrudan hizmet sunulan toplam alanın (depolar, idari bürolar vb. hariç) onda biri kadar olacak. Örneğin marketin müşterilerin hizmetine sunulan alanı 100 metrekare ise aynı anda içeride en fazla 10 müşteri olması gerekecek.” dedi.

Bu makalemizde Başdaş Market çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Perakende Sektörüne ilk adımını 1995 yılında 35 m2 bir bakkal dükkanı ile atan BAŞDAŞ Market, bulunduğu bölgede müşterileriyle bütünleşerek, kaliteli hizmet, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile 1999 yılında şubeleşmeye başlamıştır. BAŞDAŞ Marketler Zinciri olarak perakende sektörü içerisinde kendisine kalıcı bir yer edinerek her alanda büyümeye emin adımlarla devam etmiştir.

Tüm marketlerin çalışma saatleri sitemiz üzerinde yer almaktadır. Aşağıda yer alan kategoriden marketlerin açılış saati, kapanış saati hakkında bilgi sahibi olabilmektesiniz.

Marketlerin çalışma saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Vatandaşlar arama motorları üzerinden bilgi sahibi olmak için araştırma yapıyor. Aşağıdaki üzerinden tüm marketlerin çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.