Balçova Teleferik Açılış Saati, Balçova Teleferik Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Balçova Teleferik saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Balçova Teleferik çalışma saatleri nedir? İşte Balçova Teleferik açılış saati ve kapanış saati.

Balçova Teleferik Açılış Saati

Balçova Teleferik pazartesi günleri hariç her gün saat 10.00’da açılıyor.

Koronavirüs nedeniyle tesisler pazartesi hariç 12.00-20.00 saatleri arasında hizmet verecek. Hijyen ve fiziki mesafe kuralları da gözetilecek.

Balçova Teleferik Kapanış Saati

Balçova Teleferik pazartesi günleri hariç her gün saat 22.00’a kadar hizmet veriyor. Teleferikten son iniş saati 23.00. Kış sezonunda kapanış saati değişiklik gösterebilir.

Bu makalemizde Balçova Teleferik çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Grand Plaza A.Ş, mesire alanındaki tesislerin işletmesini gerçekleştiriyor. Teleferik Alanı’nın doğu yönünde körfez manzaralı seyir terasında gözleme- mantı evi; Baraj gölü manzaralı batı seyir terasında ise aperatif yiyeceklerin yer aldığı iki katlı kır kahvesi;
Çocuk oyun grubunun bulunduğu alanın yanındaki Park Kafe’de miniklere yönelik dondurma, pamuk helva, haşlanmış mısır gibi yiyecekler, Grand Cafe’de ızgara çeşitleri, Budak Cafe’de fastfood ve soğuk-sıcak içecek satışı, Tesisin zirvesinde kurulan ‘Et Evi’nde ise kontrollü mangal hizmeti veriliyor.

Ziyaretçiler, kendileri için yakılan mangallarda et evinden temin ettikleri et çeşitleri ve şarküteri ürünlerini kendileri pişirebiliyor. Teleferik Tesisi içinde dışarıdan yiyecek getirme gereği duyurmayan bir market de hizmet veriyor.

Grand Plaza Gıda Turizm A.Ş., İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı bir kamu şirketidir. Bu nedenle özel sektörden farklı olarak hizmet verdiği işletmelerde, sadece kar etme değil aynı zamanda ekonomik ve kaliteli ürünü güler yüzlü hizmetle sunma görev ve sorumluluğunu taşımaktadır.