Avcı Gıda Açılış Saati, Avcı Gıda Çalışma Saatleri

Avcı Gıda saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Avcı Gıda çalışma saatleri nedir? İşte açılış saati ve kapanış saati.

Avcı Gıda Açılış Saati

Avcı Gıda her gün saat 08:00’da açılmakta.

Avcı Gıda Kapanış Saati

Avcı Gıda her gün saat 22:00’da kapanmakta.

Avcı Gıda Halk Günü Ne Zaman?

Avcı Gıda manav reyonu halk günü Salı ve Cuma günüdür. Çarşamba ve Perşembe günü kasap şarküteri reyonunun halk günüdür.

Bu makalemizde Avcı Gıda çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Avcı Gıda resmi internet sitesinde yer alan hakkında kısmında şu bilgiler yazmaktadır: Kaliteli hizmet, doğru ürün, uygun fiyat ve müşteri odaklılık ilkeleri ile yola çıkan Avcı Gıda; müşteri memnuniyetini ve ürün yelpazesini arttırarak yoluna devam etmektedir. Hedefimiz, daha fazla sayıda müşteriye ulaşmayı, onlara en mükemmel ürün ve hizmeti sunarak istikrarlı ve sağlıklı bir şekilde büyümektir. Misyonumuz; “ZAMANINDA TESLİM, UYGUN FİYAT VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” Firmamız tüm endüstriyel ambalaj sarf malzemelerin, bunlarla ilgili makine ve ekipmanların tedariğini yapmaktadır.

Umarız ki Avcı Gıda halk günleri ne zaman, Avcı Gıda halk günü ne zaman gibi sorularınıza cevap olmuşuzdur. Avcı Gıda çalışma saatleri, Avcı Gıda açılış saati, Avcı Gıda kapanış saati hakkında sizleri bilgilendirdik. Avcı Gıda’da ürünler taze olarak satılmaktadır.