Askerlik Şubesi Açılış Saati, Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Askerlik şubesi saat kaçta açılıyor, Askerlik şubesi saat kaçta kapanıyor? Askerlik şubesi çalışma saatleri nedir? İşte askerlik şubesi açılış saati ve Askerlik şubesi kapanış saati.

Askerlik Şubesi Açılış Saati

Askerlik şubesi hafta içi her gün saat 08:00’da açılıyor. Saat 12:00’da öğlen arasına giren kurum 13:00’da yeniden açılıyor.

Askerlik Şubesi Kapanış Saati

Askerlik şubesi hafta içi her gün saat 17:00’da kapanıyor.

Askerlik Şubesi Hafta Sonu Açık Mı?

Askerlik şubesi hafta sonu kapalıdır.

Bu makalemizde askerlik şubesi çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Askerlik Şubesi, Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Teşkilatının en küçük birimidir. Askerlik şubesi görevleri şu şekildedir: Barışta ve savaşta tüm askeralma faaliyetlerini yürütmek. Emekli askeri personel ve ailelerinin özlük haklarına ilişkin hizmetleri yürütmek. Gazilerin madalya ve sağlık işlemlerini yürütmek
Şehit ve şehit yakınlarına ilişkin faaliyetleri yürütmek. Seferberlik işlemlerini yürütmek.Askerlik şubesi saat kaçta açılır? Askerlik şubesi saat kaçta kapanır? Askerlik şubesi saat kaçta açılıyor? Askerlik şubesi saat kaçta kapanıyor? Askerlik şubesi çalışma saatleri nedir? Askerlik şubesi mesai saatleri nedir?Askeralma Dairesi Başkanlığı’na bağlı 20 ilde Askerlik Dairesi Başkanlıkları ve bunlara bağlı 530 adet Askerlik Şubesi Başkanlığı bulunmaktadır. Günümüzde ulaşım, coğrafi ve ekonomik etkenler göz önüne alınarak askerlik şubeleri 5 sınıfa ayrılmış durumdadır. Tüm vatandaşlara hizmet götürülmesi amacıyla hemen hemen her ilçeye kurulmuştur.