Arçelik Açılış Saati, Arçelik Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Arçelik saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Arçelik çalışma saatleri nedir? İşte Arçelik açılış saati ve kapanış saati.

Arçelik Açılış Saati

Arçelik haftanın 7 günü saat 10:00’da açılmakta.

Arçelik Kapanış Saati

Arçelik haftanın 7 günü saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Arçelik çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin Lovemark’ı olarak adlandırılan Arçelik, Türkiye dayanıklı tüketim sektörünün lider, çevreci, yenilikçi, tasarım ve teknolojik üstünlüğe sahip uzman markasıdır. Türkiye’nin en güçlü, en yaygın servis ve uzman satış ağının yanı sıra Arçelik; beyaz eşya, ankastre ürünler, elektronik ürünler, küçük ev aletleri, hazır mutfak, kombi, klima ve sistem klimadan oluşan geniş bir ürün gamına da sahiptir.
Arçelik A.Ş. bugün; dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır Arçelik mağazaları kaçta açılıyor? arçelik mağazaları kaçta açılır? arçelik mağazaları kaçta kapanıyor? arçelik mağazaları kaçta kapanır? arçelik mağazaları çalışma saatleri nedir? arçelik mağazaları çalışma saatleri neler? Arçelik kaçta açılıyor? arçelik kaçta açılır? arçelik kaçta kapanır? arçelik kaçta kapanıyor arçelik ne zaman açılır? arçelik ne zaman kapanır?