Aras Kargo Açılış Saati, Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo kaçta açılıyor? Aras Kargo kaçta kapanıyor? Aras Kargo açılış saati nedir? Aras Kargo kapanış saati nedir? İşte Aras Kargo çalışma saatleri.

Aras Kargo Açılış Saati 2020

Aras Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 08:30’da açılıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 08:30’da açılıyor.

Aras Kargo Kapanış Saati 2020

Aras Kargo şubeleri hafta içi her gün saat 18:00’da kapanıyor. Cumartesi günü ise şubeler saat 13:00’da kapanıyor.

Aras Kargo Pazar Günü Açık Mı? Aras Kargo Pazar Günü Çalışıyor Mu?

Aras Kargo şubeleri pazar günleri çalışmamakta.

Aras Kargo Telefon Numarası

Aras Kargo müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 25 52 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermekte.

Aras Kargo Gelmeden Önce Arıyor mu?

Kargo şirketleri gelmeden önce ne yazık ki alıcıya haber vermiyor. Kargoların dağıtımı mesai saatleri içerisinde gerçekleşmekte. Kargonuzu teslim alabilmeniz için teslimat adresinde bulunmanız gerekiyor.

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama, eriştiği dağıtım ağı gücüyle, bu gücün taşımacılıkta da kullanılması kararı alınarak 1989’da faaliyete geçen Aras Kargo’nun da temellerini oluşturmuştur. Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, bugün 13 bölge müdürlüğü, 29 transfer merkezi, 900’e yakın şube, 4000’den fazla araç filosu ve 14 bin’e yakın kişilik uzman kadrosuyla, her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veren, Türkiye’nin en geniş erişim ağına sahip, öncü taşımacılık kuruluşudur. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde 1.500’ü aşkın yerleşim birimine hizmet götüren Aras Kargo, ayrıca 1600’e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren mobil servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Bu makalemizde Aras Kargo çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.