Ankara Halk Ekmek Açılış Saati, Ankara Halk Ekmek Çalışma Saatleri

Ankara Halk Ekmek saat kaçta açılıyor, Ankara Halk Ekmek saat kaçta kapanıyor? Ankara Halk Ekmek çalışma saatleri nedir? İşte Ankara Halk Ekmek açılış saati ve kapanış saati.

Ankara Halk Ekmek Açılış Saati

Ankara Halk Ekmek büfeleri saat 09:00’da açılmakta.

Ankara Halk Ekmek Kapanış Saati

Ankara Halk Ekmek büfeleri saat 19:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Ankara Halk Ekmek çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

1981 yılında 3 çeşit ekmek üretimi yapan Ankara Halk Ekmek Fabrikası, çağımızın modern teknolojisi kullanılarak özverili çalışmalarla, bugün 50 çeşit ürün üretebilen ve günde 1 milyon adet ekmek üretme kapasitesine sahip modern bir tesis haline gelmiştir. Bugün kendi kârı ile yeni bir fabrika kurabilen dev bir şirket hâline gelen fabrikamız, Ankara halkının 1/3’ünün ekmek gereksinimini karşılamaktadır. Ankara Halk Ekmek ve Un Fabrikası A.Ş., Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından, Ankara halkına daha iyi hizmet vermek ekmek fiyatlarında aşırı ve haksız uygulamaları önlemede etkin olmak maksadıyla kurulmuş bir İktisadi teşekküldür. Özellikle dar gelirli insanlarımızın, azımsanmayacak miktarda kazancının cebinde kalmasını sağlayan Halk Ekmek, bunun yanı sıra ekmek ve diğer unlu gıdaların kalite standardının oluşmasında da önemli bir misyon üstlenmektedir. Ankara Halk Ekmek ürettiği mamullerde görüntünün yanında kalite ve temizliğe de dikkat etmektedir. Şirketimiz, bütün imkânlarını kullanarak halkımıza daha çok hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu amaçla, sürekli olarak üretim kapasitesini artırmaktadır. Halk Ekmek Fabrikası, yeni projelerle, tüketicilere en iyi imkânlarla hizmet vermenin gayreti içerisindedir. Bu gayret ve çabalar aralıksız devam etmektedir. Halk Ekmek fabrikası, bir yandan son teknolojiyle donatılırken bir yandan da AR-GE çalışmaları aralıksız olarak devam etmektedir.