Alsancak Dostlar Fırını Açılış Saati, Alsancak Dostlar Fırını Çalışma Saatleri

Alsancak Dostlar Fırını saat kaçta açılıyor? Alsancak Dostlar Fırını çalışma saatleri nedir? İşte Alsancak Dostlar Fırını açılış saati ve kapanış saati.

Alsancak Dostlar Fırını Açılış Saati

Alsancak Dostlar Fırını her gün saat 06.30’da açılmakta.

Alsancak Dostlar Fırını Kapanış Saati

Alsancak Dostlar Fırını her gün saat 19.00’da kapanmakta.

Çalışma saatlerinde değişiklik olabilir.

Alsancak Dostlar Fırını’nda çeşit çeşit boyozları yemeniz mümkün. İzmir’in en ünlü mekanlarından bir tanesi olan Alsancak Dostlar Fırını, her gün binlerce vatandaşa hizmet veriyor.

Bu makalemizde Alsancak Dostlar Fırını çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Alsancak Dostlar Fırını hakkında:

“Alsancak Dostlar Fırını, 1983 yılında, Mustafa Akar tarafından Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde kuruldu. Fırın her zamanki adresinde, 16 Temmuz 2014 itibariyle ikinci kuşak Berrin Akar Rasuli tarafından geleneksel dokusunu kaybetmeden, yeni dekorasyon ve kaliteli hizmet anlayışıyla işletilmektedir.”

Alsancak Dostlar Fırını, kara fırın odun ateşinde pişen ve fırınlanmış yumurta ile bütünleşen geleneksel boyozu, alışılan lezzetiyle, günümüze taşıyabilen ilk ve tek adres olmaya 33 yıldır devam ediyor. Bol çeşitli malzemelerle ve geleneksel pişirme yöntemi ile günün her saatinde sizlerle.

İzmir, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık üçüncü şehridir. Nüfusu 2019 itibarıyla 4.367.251 kişidir. Bu nüfus; 30 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1.297 mahallede yaşamaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 367’dir. Coğrafi olarak Türkiye’nin batısında bulunur ve ilin tamamı Ege Bölgesi’nde yer alır. Yüzölçümü olarak ülkenin yirmi üçüncü büyük ilidir. Etrafı Aydın, Balıkesir, Manisa illeri ve Ege Denizi ve Ege Adaları ile çevrilidir.