Aksa Doğalgaz Sivas Açılış Saati, Aksa Doğalgaz Sivas Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Değişti

Aksa Doğalgaz Sivas saat kaçta açılıyor? Vatandaşlar gaz ve diğer işlemleri gerçekleştirebilmek için Aksa Doğalgaz Sivas çalışma saatlerini araştırmakta. Tüm merak edilenler makalemizde yer almakta. İşte Aksa Doğalgaz Sivas açılış saati ve kapanış saati.

Aksa Doğalgaz Sivas Açılış Saati

Aksa Doğalgaz Sivas şubeleri hafta içi her gün saat 08.00’da açılmakta.

Aksa Doğalgaz Sivas şubelerinden tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Şubeler hafta sonları hizmet vermemekte

Aksa Doğalgaz Sivas Kapanış Saati

Aksa Doğalgaz Sivas saat 18:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Aksa Doğalgaz Sivas çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Aksa Doğalgaz Sivas resmi internet sitesinin hakkında kısmında şu cümleler yer almaktadır:

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan lisans hakkı kazandığımız ve devraldığımız toplam 21 bölgedeki şirketlerimizle, 31 ilin sınırları içerisinde yer alan 27 il merkezi ile 181 ilçe ve beldede doğal gaz dağıtım ve perakende satış faaliyetlerine devam ediyoruz. 2019 yılında gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla toplam şebeke büyüklüğümüzü 29.901 kilometreye, abone sayımızı 3,2 milyonun üzerine taşıdık ve 7,9 milyar metreküp gaz dağıtımı sağladık.

Aksa Doğalgaz olarak, 2019 yılında Türkiye’nin ulaştığı toplam doğal doğal gaz şebeke uzunluğunun 20.3’ünü oluşturuyoruz ve Türkiye’de dağıtılan tüm doğal gazın %17,2’sini dağıtım şebekelerimiz üzerinden gerçekleştiriliyor. Ulaştığımız bu büyükle Türkiye doğalgaz dağıtım sektörünün en büyük özel şirket unvanıyla; Türkiye’nin en büyük şirketleri sıralamasında ilk elli kuruluş arasında yer alıyoruz.

Dağıtım yaptığımız bölgelerdeki 15 milyon nüfus ve yaklaşık 4,8 milyon potansiyel müşterimizle piyasada etkin bir rol ve sorumluluğa sahip olmanın bilinciyle hareket ediyoruz. Devam eden yatırımlarımızla birlikte 2021 yılında şebekemizi 42 bin km’ye, yani dünyanın etrafında bir tur atacak uzunluğa ulaştırmayı hedefliyoruz. Aksa Doğalgaz olarak, faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz her alanda ve bölgede; alanımızdaki tecrübemizle vizyonumuzu genişletmeyi, büyümeyi ve ülke ekonomisine katkımızı artırmayı kaçınılmaz bir görev olarak kabul ediyoruz.