Akasya AVM Açılış Saati, Akasya AVM Çalışma Saatleri

Akasya AVM kaçta açılıyor? Akasya AVM kaçta kapanıyor? Akasya AVM açılış saati nedir? Akasya AVM kapanış saati nedir? İşte Akasya AVM çalışma saatleri.

Akasya AVM Açılış Saati

Akasya AVM saat 10:00’da açılmakta.

Akasya AVM Kapanış Saati

Akasya AVM saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Akasya AVM çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Dünya çapında tanınan markaları misafirleriyle buluşturan Akasya, keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri, 10 dönümlük parkı, metro, metrobüs ve Marmaray’a ulaşım kolaylığı ile hem Anadolu Yakası’nın hem de İstanbul’un en popüler buluşma noktalarından birisi. Şehrin ortasında ferah bir sosyal alan sunan Akasya, spordan kozmetiğe kahveden yeme içmeye kadar çeşitli kategorilerde birçok markayı bünyesinde bulunduruyor.
Pink koleksiyonunu da içinde bulundurduğu Türkiye’de açılan ilk full – line mağazası ile Victoria’s Secret, dünyaca ünlü İtalyan hazır giyim markaları Hogan ve Max & Co., Türkiye’de ilk önce Akasya’da açılan mağazası ile dünyanın en ünlü spor giyim markalarından birisi olan Under Armour, Türkiye’deki en büyük mağazası ile Michael Kors ve Akasya’da yer alan Anadolu yakasındaki tek mağazaları ile Tod’s, Tory Burch, Longchamp, Guess, Weekend by Max Mara, Bee Goddess, Brooks Brothers, Home of Scents, Furla ve yine Anadolu yakasındaki en büyük Burberry mağazaları ile Akasya, lüks moda ve eğlence hayatına yeni bir soluk getirmektedir. Cafe, restoran sektörünün lider markalarından Divan Brasserie markalarına dahil etmiştir.80 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ile Türkiye’nin lider markalarının yanı sıra, geniş, ferah ve gün ışığı alan 30 metre yüksekliğinde aydınlık koridorları ile dikkat çekiyor. Avrupa’nın en gelişmiş teknolojisiyle donanmış IMAX salonu ile 15 adet sinema salonu, 10 dönüm parkı ile Akasya, 6 yıldır faaliyet gösteriyor.Akasya, Apple, XIAOMI gibi ulusal ve uluslararası birçok önemli Teknoloji markasını da karmasına dahil ederek 260 mağazası ile misafirlerini ağırlıyor. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen projelere ev sahipliği yapmaya devam eden Akasya, ilk akıllı mağazası DeFacto ve alışverişlerin bağışa dönüştüğü Givin Pop Up mağazası ile teknolojiye ilişkin yenilikçi girişimlerin öncüsü oluyor.