AGT Kurye Çalışma Saatleri, AGT Kurye Açılış Saati

AGT Kurye çalışma saatleri nedir? AGT Kurye açılış saati ve kapanış saati nedir? İşte AGT Kurye çalışma saatleri.

AGT Kurye Çalışma Saatleri

AGT ertesi gün teslim hizmetinde süre ortalaması bir günden (12-18 saat) daha kısa bir seviyede gerçekleşiyor.

Şubeden teslim gibi bir seçeneği sunulmaması sayesinde alıcı adresine çoklu ziyaret gerçekleşiyor; bu da hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin yükselmesini sağlıyor.

AGT Kurye Açılış Saati

AGT Kurye saat 09:00’da açılmakta.

AGT Kurye Kapanış Saati

AGT Kurye saat 18:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde AGT Kurye çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

AGT kurye hakkında resmi sitede yer alan bilgi: 1993’den beri bankacılık ve finans sektörüne, son 5 yıldır E-ticaret sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunuyoruz. Tüm Türkiye’de 450 acente ve 1100 kurye ile ülkemizin tüm il, ilçe ve mahallelerinde teslimat ve geri lojistik yapabiliyoruz. ​ BTK tarafından sağlanan ulusal posta hizmet sağlayıcısı lisansı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından sağlanan ulusal yetki belgesi ile çalışıyoruz. ​ Tüm saha operasyonumuzda güvenli/akıllı mobil cihazlar üzerinde in-house geliştirilen mobil uygulamalarımızı kullanarak gerçek zamanlı veri üretimi ve raporlama yapabiliyor, doküman sayıllaştırma işlemlerini adreste yapabiliyoruz. Müşterilerimiz ile aramızdaki tüm veri trafiği tam yazılım entegrasyon modeli ile güvenli biçimde gerçekleşiyor. ​ E-ticaret express teslimat, şubesiz bankacılık saha operasyonları ve nitelikli kurye hizmetleri alanlarında sektör kurucusu ve lideri olarak teknolojiye ve insana yatırım yaparak sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz. ​