Adana Optimum Açılış Saati, Adana Optimum Çalışma Saatleri

Adana Optimum saat kaçta açılıyor? Optimum çalışma saatleri nedir? Vatandaşlar Adana Optimum AVM’nin çalışma saatlerini merak etmekte. İşte Adana Optimum açılış saati ve kapanış saati.

Adana Optimum Açılış Saati 2020

Adana Optimum AVM her gün saat 10:00’da açılmakta.

Adana Optimum Kapanış Saati 2020

Adana Optimum AVM her gün saat 22:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Adana Optimum çalışma saatlerini sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından 08 Nisan 2011’de açılan Adana Optimum, sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturdu. Modern mimarisi, geniş alternatifli alışveriş seçenekleri ile dünya mutfaklarından tatların sunulduğu yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran Adana Optimum farklılığını ortaya koymakta. Müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir yaşam alanı olan Adana Optimum, hafta içi ortalama günlük 27.000, hafta sonları ise günlük ortalama 62.000 kişiyi ağırlamakta. Rönesans Holding’in temeli Rönesans İnşaat ile 1993 yılında Rusya St.Petersburg’da atıldı. Rönesans bugün ana müteahhit ve yatırımcı olarak 20’den fazla ülkede alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, karma yapılar, ağır sanayi tesisleri (çimento fabrikaları, petro-kimya tesisleri vb.), altyapı tesisleri (havaalanları, marinalar vb.), hafif üretim tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, araba ve makine fabrikaları, devlet binaları ve enerji santralleri, hastaneler ve okullar inşa etmektedir.