Adana Kazım Büfe Açılış Saati, Kazım Büfe Çalışma Saatleri

Adana Kazım Büfe saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? Adana Kazım Büfe çalışma saatleri nedir? İşte Adana Kazım Büfe açılış saati ve kapanış saati.

Adana Kazım Büfe Açılış Saati

Adana Kazım Büfe haftanın her günü saat 06:00’da açılmakta.

Adana Kazım Büfe Kapanış Saati

Adana Kazım Büfe haftanın her günü saat 01:00’da kapanmakta.

Bu makalemizde Adana Kazım Büfe çalışma saatleri hakkında bilgiyi sizlere aktardık. Umarız ki yardımcı olmuşuzdur. Sitemiz üzerinden pek çok firmanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Kazım Büfe , 1938 Yılında aile bireylerinin sırtında vişne suyu satarak başlamış olduğu iş hayatına, Çetinkaya karşısında bir işyeri satın almış ve içecek, yiyecek kategorilerini genişleterek büfeciliğe başlamıştır. Burada aile bireylerinden işi öğrenen yeni nesil büfeciliği profesyonel bir şekilde yürütüp bugünkü isminin hakkını vermiştir. Kazım Büfe, müşterilerinin güvenini ve sevgisini kazanmış ve sektörde öncü bir işyeri olarak faaiyetlerini sürdürmektedir. Kazım büfe kaçta açılır kazım büfe kaçta kapanır kazım büfe kaça kadar açık adana kazım büfe, adana kazım büfe kaçta açılıyor adana kazım büfe kaçta kapanıyor adana kazım büfe açılış vakti adana kazım büfe çalışma saatleri adana kazım büfe mesai saatleri. Vatandaşlar adana kazım büfe’ye muzlu süt içmek için gitmekte. Adana kazım büfe muzlu sütü ile ünlüdür. adana kazım büfe’ye giderseniz mutlaka muzlu süt içmelisiniz. Adana kazım büfe